Nowoczesna praktyka dentystyczna - ambasada Uśmiechu


  loading...


PRACA DLA ASYSTENTKI (HIGIENISTKI) STOMATOLOGICZNEJ


Zapraszamy do współpracy asystentkę lub higienistkę stomatologiczną posiadającą kwalifikacje zawodowe jak również i te osoby, które nie posiadają takich kwalifikacji JEŚLI mają ambicje i chcą się kształcić i doskonalić w tej dziedzinie medycyny i chcą zostać asystentką stomatologiczną.

Ambasada Uśmiechu powstała w 2012. Od początku tworzyliśmy "miejsce", które daje Pacjentowi usługę leczenia w najwyższej jakości i perfekcyjną obsługę. A lekarzom, asystentkom, higienistkom daje możliwość pracy w zespole doskonałych specjalistów i ekspertów, w twórczej, motywującej i miłej atmosferze. Dzisiaj wiemy, że jest to możliwe i działa to doskonale :)

Nasza klinika posiada doskonały sprzęt (mikroskopy, tomografia 3D, laser, i wiele innych zaawansowanych urządzeń) oraz przede wszystkim pracują w niej sami wspaniali ludzie: wspaniali lekarze, wspaniałe i doskonałe recepcjonistki, wspaniałe i dobrze zorganizowane asystentki i higienistki...., dzięki czemu asystowanie jest sprawne, efektywne i spokojne - czyli ASYSTA może zająć się tym, co robi najlepiej - asystowaniem.

Jeśli więc czujesz, że taki właśnie styl pracy jest Ci bliski, jeśli chcesz być częścią Zespołu, gdzie każdy ma swoje miejsce to zapraszamy – dołącz do naszego grona :)

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@ambasadausmiechu.pl

Pozdrawiam